Teknolojiden Daha Fazlası

Hesap oluştur ve 200 TL değerinde Bitcoin kazan

0
Onlarca coin ve 7/24 destek hizmetine sahip global piyasanın önde gelen kripto varlık platformu Rain’de kolaylıkla alım, satım, transfer ve takas işlemlerinizi yapın.

ınırlı bir süre için, hoşgeldin bonusu olarak Rain hesabınıza 200 TL değerinde Bitcoin’i ücretsiz aktarıyoruz.

Hoşgeldin hediyenizi talep etmek için hesap doğrulamanızı ve aşağıda yer alan koşulları tamamlamanız yeterlidir, geri kalan işlemler ekibimiz tarafından sağlanacaktır.

Global piyasanın önde gelen kripto varlık platformu Rain’e katılım sağlayarak, alım satım işlemi yapan binlerce kişinin arasına katılın. 

Neden Rain?

Regülasyon Odaklı

Rain kripto varlık olarak regülasyon odaklı çalışmalarımızı sürdürerek, sizlere finansal kurum standartlarında hizmet sunuyoruz.

Onlarca Yeni Dijital Varlık

BTC, ETH, UNI, XRP, USDC ve çok daha fazlasını içeren onlarca yeni dijital varlık ile alım, satım, transfer ve takas işlemlerinizi yapma fırsatı sağlıyoruz.

Takas İşlemi 

Tek bir dokunuşla farklı kripto varlık birimleri arasında düşük ücretlerle sorunsuz bir şekilde geçiş yapma hizmetini sunuyoruz.

Güvenilir

Dijital varlıklarınızı çevrimdışı “Soğuk Depolama” sistemini kullanarak koruyoruz ve üst düzey güvenlik sağlıyoruz.

7/24 Destek

Günün her saatinde destek sağlıyoruz ve canlı sohbette veya e-postada karşılıklı kişisel bir konuşma yapacağınızı garanti ediyoruz.

Hüküm ve Koşullar 

Teklif ayrıntıları:  Hoşgeldin bonusu, kayıt, doğrulama ve işlem yapan kullanıcılarımıza 200 TL tutarında hediye Bitcoin olarak sunulmaktadır.

Uygunluk kriterleri: 

  1. Rain platformunda kayıt işlemlerinizi web veya mobil uygulama üzerinden tamamlamalı, ayrıca kayıt işlem tarihinden itibaren 1 (bir) saat içerisinde gerekli bilgileri sağlamanız gerekmektedir.
  2. Hesabınızın onaylanma işleminin ardından 7 (yedi) gün içinde Rain hesabınızda toplam en az 2.000 TL tutarında işlem yapmalısınız.
  3. Başvuru süreciniz, KYC (Kullanıcını Tanı) ve risk prosedürlerimizi tamamladıktan sonra Rain tarafından onaylanmalıdır. 
  4. Kullanıcı sözleşmemizin şartlarını yerine getirmelisiniz. 
  5. Rain’in referans programı aracılığıyla kaydolan kullanıcılar ödülü alma hakkına sahip değildir.
  6. Kampanya, 12 Nisan 2022 Salı gününden itibaren başlamaktadır ve bu tarihten önce yapılan kayıtlar kampanya ödülü için uygun değildir.

Ödül teklifi:

Rain platformunda oluşturduğunuz hesabınızın onaylanmasının ve teklif kriterlerinin sağlanmasının ardından 3 (üç) iş günüiçinde ödülünüz, hesabınızın geçerli para birimine göre yansıtılacaktır.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.