Teknolojiden Daha Fazlası

Nimo TV kapanıyor !!  

0
Canlı yayın platformu Nimo TV, günün hakkında en çok arama yapılan konularının başında geliyor. Nimo TV, 2014 yılında Çin’de kurulduğu günden itibaren büyüyen ve genişleyen ülkemizde de son dönemde popülerliğini artıran bir yayın platformudur.

NIMO TV NEDİR?

Dünyanın her yerinden milyonlarca oyuncunun favori oyunlarını oynamasını ve yayınlamasını sağlayan lider bir küresel platform.Nimo TV, oyuncuların ve hayranların oluşturduğu bir topluluktur, ve eşler arası ödüller vermeyi destekliyor. Yüksek kaliteli etkileşimli teknolojiyle izleyiciler yayıncılarla etkileşime girebilir ve dünyanın her yerinden en iyi yayıncılar ile özel E-Spor etkinliklerini ve turnuvaları izleyebilir.

Türkiye temsilcileriyle yapılan anlaşmaların süresinin dolmasına henüz 1 ay daha var. Bu sebeple platformun Ramazan Bayramı’ndan sonra, yani Mayıs ayının ortalarında ülkemizdeki faaliyetlerini durdurması bekleniyor.
Fakat globale bakıldığı zaman başka ülkelerde bugünden itibaren kapanmaların başlayacağını görebiliriz. Hatta yapılan anlaşmalar bilinmediği için yaza kadar yayınlar devam da edebilir. Fakat tarihi bilinmese de platformun tüm ülkelerde kapanacağı kesinleşti.
Nimo TV Endonezya resmi hesabı konu ile ilgili yazılı açıklama paylaştı.
2020 Nisan’da Tencent, Huya’nın en büyük hissedarlarından birisi olmuştu ancak bu kadar yatırıma rağmen şirketin neden kapatılacağına dair henüz ortada net bir açıklama yer almıyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.