Teknolojiden Daha Fazlası

Westworld 3. sezon tarih duyurusu adeta yeni bir diziyi müjdeliyor

0

Westworld 3. sezon tarihi nihayet belli oldu. Yeni sezonla beraber dizi yepyeni bir dönüşe girerken adeta bambaşka bir yapıma dönüşüyor

HBO’nun favori yapımlarından Westworld 3. sezon için ekranlara dönmeye hazır. Uzun bir bekleyiş süresini geride bırakırken dizinin yeni sezonuna mart ayıda kavuşacağız. Yayınlanan yeni tanıtımla beraber dizi 15 Mart‘ta izleyicilerle buluşacağını müjdeledi. Yeni fragman ise dizi evreninin tarihine kısa bir yolculuk yapıyor. Dünyanın dört bir tarafında 2019’da başlatılan politik olaylar zinciri, 2039’da sükunete kavuşuyor. 2058’de ise kritik bir olay gerçekleşiyor. Bundan sonra ise işler karışıyor. Westworld sizi yeni bir savaşa dahil ediyor.

Westworld 3. sezon ilk iki sezondan ayrılıyor

İlk iki sezonun aksine 10 bölüm yerine 8 bölümle izleyicilerle buluşacak olan dizi bizi distopik bir geleceğin içine atıyor. Artık “tema” parkının dışına çıktığımız yapım, kendi evreni içindeki dünyanın dinamikleriyle de bizi tanıştıracak. Ancak bunun ötesinde elbette aklımızdaki en önemli soru Dolores’in planları. Parkı terk etmeyi başaran kahramanımızın neler yapacağı merak ediliyor. İkinci bir soru işareti ise hakkında şok edici bir gerçeği öğrendiğimiz Siyahlı Adam’ın geleceği. Kızının onun robotunu ne için hazırladığı ve önümüzdeki dönemde neyi amaçladığı merak ediliyor. Tüm bu kaçış senaryosunun anahtarını elde etmeye çalışırken Siyahlı Adam’ı da Dolores’i durdurmak için eğitiyor olması olasılıklardan sadece birini oluşturuyor. Neyse ki tüm bu soruların yanıtlanması için daha fazla beklemeyeceğiz. Yayınlanan gizemli tanıtımı haberin üzerinden izleyebilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.