Teknolojiden Daha Fazlası

Euro Truck Simulator 2 İçin İstanbul Oynanış Videosu Yayınlandı!!

0

Son yılların en popüler simülasyon oyunu olarak kabul eden ETS 2’ye Türkiye’nin bazı bölümleri çeşitli modlamalar ile getirilmişti. Euro Truck Simulator 2 İstanbul haritasını içeren “Road to Black Sea” DLC’sine ait oynanış videosu yayınlandı.

Ets2 istanbul

Bu oyuncuları oldukça sevindirdi. Zira, DLC paketi herhangi bir mod geliştirici tarafından değil, oyunun yapımcıları tarafından hazırlanıyor. Yayınlanan videoda ETS 2 İstanbul haritasına ait detaylar gözden kaçmıyor.

Euro Truck Simulator 2 İstanbul oynayış videosu

SCS Software, Karadeniz ülkeleri üzerinde çalışmaya başladığını duyurmuş ve Türkiye’nin de bu çalışmaya dahil edileceğini açıklamıştı. Geçtiğimiz aylarda İstanbul başta olmak üzere Türkiye’den çeşitli görsellerin paylaşıldığı,Road to Black Sea DLC’si bu kez oynayış videosu ile karşımızda.

İşte Bulgaristan’dan başlayan ve Edirne’den giriş yaptıktan sonra İstanbul – Ambarlı Limanı’nda sona eren yolculuk;

Gerçek hayatta 420 km olan bu sefer videoda 40 dakikada sürüyor. Yolculuk esnasında Türkiye ve Bulgaristan arasında olan Kapıkule Sınır Kapısı‘ndan Türkiye’ye giriş yapılıyor. Yol boyunca Türkçe tabelalar ve OGS-HGS gişeleri gibi detaylarda dikkat çekiyor.

Yerleşim yerlerinde Türkçe isimli dükkanlar ve camiler bulunuyor. Henüz satış fiyatı belirlnmeyen DLC’nin 2019 yılı bitmeden yayınlanacağı dile getirilmiş olsa da, net bir tarih açıklanmış değil.

Özellikle yabancı oyuncular DLC için yaptığı yorumlarda, İstanbul’da kıtalar arası geçiş yapmak istediklerini belirtiyor. SCS Software geliştiricilerine ETS 2 Türkiye haritasında İstanbul’un Avrupa yakasıyla birlikte Anadolu yakasının da oyunda bulunup bulunmayacağı sıkça soruluyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.