Teknolojiden Daha Fazlası

5 dakika’daha spotify

0

Geçtiğimiz günlerde YouTube’un da Premium müzik hizmeti YouTube müzik i aktive etmesi ve ülkemizde de hizmete açılması ile beraber bunun gibi hizmetlerin artması ve Spotify indir pazardaki rekabeti ve gidişatının raporları ile alakalı olduğundan ibaret olduğunu düşünüyorum ki Spotify yeni fiyatlandırmaları da zam yaptı standart fiyat olan 13 99 un fiyatı artık 17 99

Apple Music ve YouTube Music gibi alternatifler karşısında dünyanın en popüler müzik servisi unvanını korumaya devam eden Spotify’dan ülkemiz için üzücü haber geldi. Spotify Premium fiyatları zamlandı.

Fiyatlara geçmeden önce yeni ücretlerin 2020 yılından itibarengeçerli olacağını belirtmek isteriz. İki ay sonra uygulanacak olan bu zam nedeniyle paketlerde 2 TL ile 6 TL arasında bir artış yaşanacak. En düşük zam öğrenci paketinde olacak.

Bu kapsamda öğrenciler için 6.99 TL olan Premium üyelik ücreti 8.99 TL‘ye yükseliyor. Standart üyelik ücreti ise 13.99 TL’den 17.99 TL seviyesine çıkacak. En büyük fiyat artışı özellikle ülkemizde yoğun ilgi gören aile paketinde görülüyor

Spotify aile planının 20.99 TL olan aylık ücreti, 26.99 TL‘ye çıkarıldı. Servis fiyat artışı konusunda herhangi bir gerekçe göstermemiş olsa da, oklar geçtiğimiz günlerde detaylarını paylaştığımız Dijital Hizmet Vergisi‘ne çevrildi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.