Teknolojiden Daha Fazlası

Alcatel 1T10 Tablet İnceleme

0

IPS HD 10.1 inç ekranı ile 1280 x 800 çözünürlükte TFT 16M renk desteği ile muhteşem görsellik sunan 1 T 10 tablet 4000 mAh’lik dahili bataryası ile 450 saate kadar stand by kalabilir. GPS, Miracast, FM, 2.0 Micro USB, Bluetooth 4.2, WiFi 802.11 b/g/n bağlantı özellikleri sunan cihaz 5MP’e yükseltilebilen Ön ve Arka kameraya sahiptir. 720p görüntü çekebileceğiniz kaliteli kameraları 30fps çerçeve oranı sunar. MT8321 model 4 çekirdekli 1.3 Ghz işlemciye 16 Gb dahili belleğe ve 1 Gb Ram belleğe sahiptir. Genişletilebilir hafızası MicroSD kart ile 128 Gb’a kadar yükseltilebilmektedir.

Akıllı Kılıf ve Bluetooth Klavye

Alcatel 1T 10  WiFi tablet kullanıcılarına klavyesiyle gelişmiş bir tablet deneyimi sunuyor. Kullanıcılar 10 inç ekranı ve klavyesi ile birlikte dokümanlarını, sunumlarını tabletlerinde rahatlıkla hazırlayıp, düzenleyebilir ve internette daha hızlı gezinebilirler. Ayrıca gelişmiş kısa yol tuşları sayesinde tabletinizin tüm özelliklerini klavye üzerinizden yönetebilirsiniz. Alcatel 1T 10 tabletinizi, toza, çizilmelere ve su damlalarına karşı koruyan dokulu, zarif tasarımlı bir kılıfta muhafaza edin.

Çocuk Modu ve Çocuk Arayüzü

Çocuk Modu hem çocuklar hem de anne ve babalar için güvenlik getiriyor.  Çocuklar, tabletin kullanımı için önceden onaylanmış ve yüklenmiş uygulamalara bayılacak. Anne ve babalar hem kullanım sürelerini belirlemelerine hem çocuklar için hangi uygulamaların kullanılabileceğini seçmelerine izin veren, kullanımı kolay ebeveyn kontrol panelleri ile daha güvende hissedecekler. Çocuklar Alcatel 1T 10 tableti basitleştirilmiş onlara özel arayüzle daha kolay kullanacaklar.

Hafif ve Geniş

Alcatel 1T 10, yalnızca 415 gramlık ağırlığındadır. Görüntüleme, yayın yapma ve oynatma süresi boyunca 10 inçlik ekrandaki berrak ve net HD görüntülerin sizi alıp götürmesine izin verin.

Göz Koruması

Göz Koruması ile mavi ışığa maruz kalmayı en aza indirir. Tabletin mavi ışığı, uyku düzeninizdeki etkisini ve görsel yorgunluğu azaltmak üzere düzenlenmiştir.

Android Oreo (Go edition)

Senin için hazır. Android Oreo (Go edition) daha önce hiç olmadığı kadar yalın, hızlı ve güvenli.

GENEL ÖZELLİKLER

RAM BELLEK : 1GB

ROM BELLEK: 16 GB

İŞLEMCİ VE HIZI: MT8321 4 ÇEKİRDEK 1.3 GHZ

 

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.