Teknolojiden Daha Fazlası

Youtube İle Para Kazanma

0

Son zamanlarda çok fazla popüler olan internet üzerinden para kazanmanın en önemli yolu ve çok fazla tercih edileni Youtube ile para kazanma yoludur. En çok cevapları aranılan sorulardan biri de Youtube nasıl para kazandırır gibi sorulardır.

Youtube İle Para Kazanma Şartları

Yaklaşık 1 sene önce 10.000 Görüntülenme şartını getiren Youtube yeni şartlar getirerek para kaznamasını’da zorlaştırmaya başladı. Bunun sebebi ise Youtube Kanallarına Bot ve İzlenme kasan arkadaşlarımıza tedbir olarak almış bir sistem. Yeni Gelen Youtube Para Kazanma Şartları Şu Şekilde;

1) 1000 Abone Şartı; Youtube bu şartı getirerek birçok küçük Youtube kanallarının önünü kapattı.

2) Son 12 Ayda 4000 saat izlenme şartı; Bu şart ile son 12 Ayda videolarınızın toplam izlenme süresi 4000 Saat izlenmesi gerek. Bu şartları yerine getirdikten sonra Para Kazanma başvurusu yapabilirsiniz. Tabi onay alması biraz uzun sürebilir.

Youtuber Olmanın Püf Noktaları

Youtube üzerinden para kazanmanın çok fazla püf noktaları bulunmaktadır. Bu püf noktaları dikkate alındığı zaman çok daha fazla para kazanma şansına sahip olabilirsiniz. İnternette en çok tercih edilen ve en çok kullanılan sitelerin en başında Youtube gelmektedir. Youtube üzerinde her istediğiniz an video ya da film seyretme imkanı olduğu kadar milyonlarca insan bu siteyi ziyaret etmektedir. Youtube ile para kazanmak için en önemli püf noktası insanların ilgisini çekebilecek videoların yüklenmesidir. Kanalı ilk açtığınız zaman yüklemiş olduğunuz hitleriniz çok fazla izlenmeyebilir. Ancak asla pes etmeyin ve sürekli  olarak video yüklemeye devam edin. Ayrıca bol reklam alarak da daha fazla para kazanabilirsiniz. Çok önemli bir püf noktası da kanalınızın beraberinde Facebook sayfasının alakalı alanlarının kategorileri ile birlikte çok yakın olmasının büyük bir faydası bulunmaktadır. Video başlıklarınız çok özgün olmalıdır ve açıklamalar düzgün olması gerekir. Püf noktalarına dikkat ederek istediğiniz kadar para kazanma şansına sahip olabilirsiniz.

Youtuberler Kazanıyor!

Sosyal medya sitelerini yani Facebook, Twitter ve buna benzer tüm siteleri videonuz da yaymalısınız. Yayınladığınız videolar ne kadar paylaşılırsa bu sizin faydanıza olacaktır. Ayrıca kanal abonelerinin çok olması da para kazanmanız için çok daha iyi olacaktır. Evde oturduğunuz yerden interneti kullanarak çok daha güzel paralar kazanacaksınız. Böylece evde ek iş yapmak çok daha kolay olacaktır. Teknolojinin gelişmesi ile çok daha rahat hiç yorulmadan para kazanma şansını yakalayacaksınız.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.