Teknolojiden Daha Fazlası

Sony ve Disney Anlaşamadı. Spider-Man Marvel Evreninden Ayrılıyor

0

Sony, gelecekteki “Örümcek Adam – Spider Man” filmlerinde Disney ile çalışmayacak olmalarından “hayalkırıklığı duyduklarını” açıkladı.

Yeni Marvel filmlerinde aktör Tom Holland’ın da yer almaması olası, çünkü karakter konusunda yeni bir anlaşma yapılamadı.

Süper kahramanın film hakları Sony’de, ancak Sony ve Disney’in sahibi olduğu Marvel Studios arasındaki anlaşma sayesinde Öremcek Adam Avengers: Endgame gibi filmlerde görülebilmişti.

Sony, gelecekte “işlerin değişmesini umduğunu” belirtti.

Sony, Twitter’da paylaşılan bir dizi mesajda Marvel Studios’un Başkanı Kevin Feige’e “yardımı ve rehberliği için” teşekkür etti.

Feige, İngiliz aktör Tom Holland’ın rol aldığı son iki Örümcek Adam filminde önemli bir görev üstlenmiş ve Örümcek Adam karakterini milyarlarca dolarlık Marvel Cinematic Universe’e (MCU) başarıyla entegre etmişti.

Bütun bu gelişen olaylara Tom Holland sessiz kalmayı tercih etti. Sony’yı Instagram’dan Takipten çıkardı.

Sony ise başrolünde Holland’ın bulunduğu 2 yeni Spider-Man filmi tasarlıyor.

Spider-Man: Far From Home filmi, Sony için sinemada en yüksek hasılatı elde ettikleri film olmuştu. Jon Watts’ın yönettiği filmin senaryosunu Chris McKenna ve Erik Sommers yazmıştı. Oyuncu kadrosunda ise Tom Holland, Jake Gyllenhaal, Zendaya, Jacob Batalon, Tony Revolori, Martin Starr, Numan Acar, J.B. Smoove, Oli Hill, Remy Hii, Marisa Tomei, Michael Keaton, Jon Favreau, Cobie Smulders ve Samuel L Jackson yer alıyordu.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.