Teknolojiden Daha Fazlası

PUBG Lıte’nın Çıkış Tarihi Belli Oldu

0

Her bilgisayarın kaldırmadığı PUBG Lıte‘nın çıkış tarihi sonunda belli oldu. PUBG Lıte 9 Mayıs’ta Türkiye‘ye çıkacağı duyrulmuştu. Hatta PUBG Lıte’ye Kayıt olan oyuncular için özel hediyelerin verileceğide belirtilmişti. Ön kayıt süreci 23 Mayıs‘ta son bulacak ve siz oyun severlerin erişimine açılacak.

Her modern bilgisayar’da ücretsiz oynanabilen PUBG LITE‘nin Türkiye’ye çıkış tarihi sonunda belli oldu. 9 Mayıs’ta ön kayıt tarihi, 23 mayıs’ta son buluyor ve Türkiye’ye erişimi açılıyor artık.

Ön kayıt tarihinde kayıt yaptıranların sayısı ilk haftalarda 150 Bin kişiye ulaştı. Özel Hediyeri almak için 23 mayıs’a kadar kayıt yaptırmanız gerekiyor.

Katılım sayısı 50 bin, 150 bin, 300 bin ve 500 bini geçtikçe ön kayıt hediyelerinin sayısı ve çeşitliliği de artacak. Hâlihazırda ön kayıt yaptıranları M416 Kaplan ve Çita Paraşütü hediyeleri bekliyor.

Arkadaşını Davet Et, Hediye Şansını Arttır.

23 Mayıs öncesinde ön kayıt yaptıranlar, belirlenen kişi sayılarına ulaşılırsa, oyun içinde kullanabilecekleri Siyah atkı, Sarı gözlük, Altın renkte PUBG atkısı ve Sarı Uzun kollu çizgili gömlek kazanabilecekler. Bu sebeple oyun severler ön kayıt için arkadaşlarını davet ederek, hediye kazanma şanslarını artırabilecekler.

Ayrıca, PUBG LITE sosyal medya hesaplarını takip ederek, Facebook Live üzerinde düzenlenen canlı yayınlara katılarak PUBG yetkililerinden oyun hakkında daha fazla bilgi almak mümkün olacak. Canlı yayınlara katılanları da özel hediyeler bekliyor.

PUBG LITE Ön Kayıt Linki için Buraya Tıkla

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.