Teknolojiden Daha Fazlası

General Mobile’dan Cumhurbaşkanına özel telefon!

0

Geçtiğimiz yıllarda Cumhurbaşkanı Erdoğan için özel olarak iPhone 6 Plus ve Cumhurbaşkanlığı forsu bulunan MacBook Pro’nun yanı sıra Turkcell T70’in üretildiğini sizlere duyurmuştuk. GM 9 Pro ile bunlara bir yenisi daha eklendi.

General Mobile Yönetim Kurulu Başkanı Sebahattin Yaman, Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği’nin (MÜSİAD) 25. Olağan Genel Kurulu’nda Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile bir araya geldi.

Cumhurbaşkanına özel yerli telefon: GM 9 Pro

Telefonun arka kapağında Cumhurbaşkanlığı forsu ve Erdoğan’ın imzası bulunan özel üretim bir GM 9 Pro, Yaman tarafından Erdoğan’a hediye edildi.

General Mobile GM 9 Pro’nun özelliklerine de yakından bakalım. 6.1 inç büyüklüğündeki AMOLED ekranı Full HD+ çözünürlük sunan GM 9 Pro, gücünü Qualcomm’un Snapdragon 660 işlemcisinden alıyor. 4 GB RAM ve 64 GB depolama alanı sunan telefon, 3800 mAh kapasiteli bataryadan beslenirken, Android Oreo ile geliyor.

General Mobile Cumhurbaşkanı Erdoğan özel telefon

GM 9 Pro modelinin bağlantı özellikleri arasında Wi-Fi 802.11 b/g/n/ac, Bluetooth 5, Type-C 3,1 gibi bileşenler var. Bunların arasında ise USB 3.1 destekli Type-C bağlantısı dikkat çekiyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.