Teknolojiden Daha Fazlası

Twitch’ten TikTok’a yeni rakip: Twitch Sings

0

Oyuncuların vazgeçilmez yayın platformu Twitch’in kendi oyunu üzerinde çalıştığı bir süredir konuşuluyordu. Nihayet beklenilen duyuru gerçekleşti ve Twitch’in ilk oyunu tanıtıldı. Ancak, bu geleneksel bir video oyun değil.

Yayıncılara ve onların takipçilerine sunulan oyuna / platforma Twitch Sings adı verildi. Bunu daha önce duymuş gibiyim diyorsanız, yanılmıyorsunuz. Bu oyun sayesinde yayıncılar tek başlarına veya takipçileri ile karaoke yapabiliyorlar.

Twitch Sings ile canlı yayınlar artık daha eğlenceli!

Hazır olarak sunulan binlerce karaoke şarkında birini seçebiliyor veya isterseniz kendi şarkılarınızı deneyebiliyorsunuz. Bunun yanı sıra kullanıcılar kendilerine ait bir avatar oluşturarak daha eğlenceli vakit geçirebiliyorlar.

TikTok gibi günümüzün popüler karaoke uygulamalarının aksine hem canlı yayın hem de etkileşimli odaklı tasarlanmıştır. Yani izleyiciler şarkı talep edebiliyor, ışık şovları ve sanal alkışlar ile yayınları daha eğlenceli hale getirebiliyor.

Bunun yanı sıra şarkı sözleri olmadan karaoke gibi çeşitli meydan okumalar kullanıcılara sunuluyor.  Twitch Sings’in yapımcısı Joel Wade, “ Twitch Sings bir canlı yayında olmanın eğlence ve enerjisini, fantastik bir etkileşimli performans sergilemenin sınırsız yaratıcılığıyla birleştiriyor” ifadelerini kullanıyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.