Teknolojiden Daha Fazlası

Microsoft Surface Book 2 yenilendi! İşte özellikler!

0

Surface Book 3 modelinin tanıtılıp tanıtılmayacağı halen bilinmezliğini korurken Microsoft, Surface Book 2’nin temel modelini sessizce yeniledi. Bu kapsamda 13 inçlik model Intel’in yeni işlemcisi ile güçlendirildi.

13 inçlik Surface Book 2’ye Intel’in 8. nesil dört çekirdekli Core i5 işlemcisinin dahil edilmesi ile birlikte, hali hazırda bulunan 7. nesil çift çekirdekli işlemciye sahip olan versiyon indirimli ( 1299 dolar ) bir fiyattan sunulmaya başlandı

Microsoft Surface Book 2 yenilendi!

Yenilenen Surface Book 2’de çalışma hızı 3.6 GHz’e kadar ulaşabilen Intel Core i5-8350U işlemci yer alıyor. 1449 dolar fiyat etiketine sahip olan bilgisayarda bu işlemciye 8 GB RAM ve 256 GB dahili depolama alanı eşlik ediyor.

25 watt TDP değerine ve 6 MB önbelleğe sahip olan Core i5-8350U’nun standart çalışma hızı 1.70 GHz. Gerektiğinde 3.60 GHz’e kadar çıkabilen işlemci cihazda bugüne kadar kullanılan işlemciye kıyasla büyük bir performans artışı sunuyor.

Ancak, Core i7 işlemcili modelin aksine, bu sürümde harici bir NVIDIA ekran kartıyer almadığını, Intel HD Graphics 620 bulunduğunu belirtmek isteriz. Yani, Core i5 işlemcili model ile oyun oynamak pek mümkün değil.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.