Teknolojiden Daha Fazlası

denizli İHA (0) drone kursu başvuruları başladı.

0

denizlideki okuyucularımızdan drone eğitimi alıp bu eğitimi sertifikalandırıp ticari uçuş için almak isteyenler için kurs 151.etap 6-7 nisan da denizlide

denizli fotoğrafçılar odasında gerçekleşek olan semirner için kayıt yaptırmak isterseniz. link:
https://www.droneturk.com.tr/denizli/

açıklamalar için siteye bakınız burdada yazacağım.

Bu eğitim Denizli Fotoğrafçılar Odasının katkılarıyla özel olarak düzenlenmektedir…

0-4 Kg Tüm cihazları kapsamakta olup Eğitim Tarihleri :

06 Nisan 2017 Cumartesi 09:00 – 18:00 İHA Eğitimi
07 Nisan 2017 Pazar 10:00 – 15:00 – Kahvaltı Etkinliği – Video ve Dronelerde kamera ayarlarını içeren ilk defa yapılacak özel bir eğitim bulunmaktadır.

Dilerseniz 60 TL karşılığında eğitimimize belge almamak koşuluyla ücretsiz katılabilirsiniz. Bu fiyata salon kirası, pazar ekstra kahvaltı da dahildir.

Ücret : 700 TL + 60 TL = 760 TL ( Kurstan 4 gün öncesine kadar kayıt olan herkes ehliyetini aynı gün alabilecektir. Erken kayıt olmayı unutmayınız )
Ödeme Koşulu : Kurs başlangıcı peşin veya iyzico sistemi üzerinden kredi kartı ile komisyon farkı ile ödeme yapılmaktadır.
Kurs Yeri : Denizli Fotoğrafçılar Odası – Atatürk Bulvarı Esnaf Sarayı No:181 KAT : 4 DENİZLİ ( Haritada görmek için tıklayınız )

Kursumuza drone getirmenize ve drone bilgisine sahip olmanıza gerek yoktur. 12 yaş üstü herkes bu eğitimi alarak gerekli belgeye sahip olabilir. Ön ödeme almamaktayız. Sadece aşağıdaki forma kayıt olup, kurs yerine gelmeniz yeterlidir. Eğitim fiyatına %18 KDV Hariçtir.


Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.