Teknolojiden Daha Fazlası

Galaxy Buds güncelleme aldı!

0

Samsung, Galaxy S10 serisi ile birlikte yeni kablosuz kulaklığı Galaxy Buds’ı tanıttı. Henüz birçok kullanıcının sahip olmadığı bu kablosuz kulaklık için ilk yazılım güncellemesi yayınlandı. Güncelleme boyutu ise oldukça dikkat çekiyor. İşte daha stabil hale gelen Galaxy Buds güncelleme detayları…

OTA üzerinden dağıtılan güncelleme 1.32 MB boyutunda. Güncelleme ile birlikte pil seviyesinin yanlış bildirilmesi gibi sorunların düzeltildiği ifade ediliyor.

Bunun yanı sıra Bluetooth bağlantısını çok daha stabil hale getiren güncellemeyi yüklemek için Galaxy Wearable uygulamasını kullanabilirsiniz. Eğer güncelleme uyarısı almıyorsanız, telefonlarda olduğu gibi birkaç gün beklemeniz gerekecek.

Geçtiğimiz ay San Francisco’daki Unpacked etkinliğinde resmiyet kazanan kulaklık, 58 mAh bataryaya, kulaklıkların taşıma çantası ise 252 mAh bataryaya sahip. Kablosuz şarj olabilen bu kulaklıklar IPX2 sertifikası ile geliyor.

Bu sayede ter karşısında dayanıklı olan kulaklıklar diğer cihazlar ile bağlantı kurmak için Bluetooth 5.0 teknolojisinden faydalanıyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.