Teknolojiden Daha Fazlası

Apple Store bakıma alındı! Yeni ürünler mi geliyor?

0

Apple cephesinde gözler 25 Mart günü yani önümüzdeki Pazartesi düzenlenecek etkinliğe çevrilirken, teknoloji devinden beklenmedik bir hamle geldi. Apple‘ın online mağazası Apple Store bakıma alınarak geçici olarak kapatıldı.

Daha önce Apple Store’un defalarca kez bakıma alındığını gördük. Ancak, bu işlem genelde Apple’ın etkinliklerinden birkaç saat önce yapılıyordu. Henüz bir etkinlik olmadan Apple Store’un bakıma alınması herkesi şaşırttı.

Apple Store bakıma alındı: Hemen döneceğiz!

Beklentiler yeni iPad ve iMac’lerin satışa sunulacağı yönünde. Apple ile alakalı haberleriyle tanınan Mark Gurman, dün paylaştığı bir tweette, Apple’ın iMac ve iPad modellerini etkinlikten önce tanıtabileceğini iddia etmişti.

Bunun gerekçesi ise 25 Mart tarihindeki etkinlikte başta Netfix’e rakip video servisi olmak üzere tamamen yazılım ve servislere odaklanılmak istenmesi.

İlerleyen saatlerde Apple Store’un tekrar hizmete açılması ile birlikte tüm bu soruların cevabını öğrenmiş olacağız. AirPower ve AirPods 2 gibi merakla beklenen ürünler olduğunu dikkate aldığımızda Apple’ın etkinlik öncesinde bunları satışa sunması pek beklenen bir hamle değil.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.