Teknolojiden Daha Fazlası

Samsung Galaxy A40 özellikleri ortaya çıktı!

0

Samsung geçen ay Galaxy A serisine üç yeni model daha ekledi. Uygun fiyatlı Galaxy A10, Galaxy A30 ve Infinity-U ekranlı ilk telefon olan Galaxy A50 tanıtılırken, uzun bir süredir kullanıcılarla buluşturulması beklenilen modellerden birisi de, Galaxy A40.

Adından da anlaşılabileceği üzere Galaxy A40 ve A50 arasına konumlandırılacak olan telefonun fiyatı ortaya çıkmıştı. Bunun yanı sıra kısa süre önce Samsung İngiltere‘nin internet sitesinde listelenen Galaxy A40, ABD Federal İletişim Komisyonu‘ndan ( FCC ) sertifikasını aldı. Bu tanıtımın oldukça yaklaştığını gösteriyor

Galaxy A40 özellikleri hakkında yeni detaylar!

Galaxy A40 modeli 5.7 inç boyutundaki ekranı ile A10, A30 ve A50’ye kıyasla daha küçük bir ekrana sahip. Sunulan kablosuz bağlantı teknolojileri arasında Wi-Fi 802.11 a / b / g / n / ac ve Bluetooth 5.0 LE bulunuyor. A30 ve A50’de USB-C portu yer aldığı için aynı şekilde A40’ın da USB-C portuna sahip olacağını söyleyebiliriz.

Geçtiğimiz Ocak ayında Geekbench kayıtlarında görüntülenen Galaxy A40, Exynos 7885‘den güç alırken 4 GB RAM ile birlikte geliyor. Tabi, tahmin edebileceğiniz gibi kutudan Android 9 Pie işletim sistemi ile çıkacak. Fiyat konusunda ise Samsung’a yakın kaynaklar, Avrupa’da fiyatlandırmanın 249 Euro civarında olacağını belirtiyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.