Teknolojiden Daha Fazlası

PUBG ve FORTNITE’nın Yeni Rakibi Apex Legends Milyonlara Ulaştı

0

Geçtiğimiz haftalarda oyun piyasına giriş yapan Apex Legends milyonlara ulaştı. Oyun TitanFall tarafından yapılan ve Respawn tarafından geliştirilen Apex Legends kısa bir sürede Milyonlarca kişi tarafından indirildi.

BattleRoyal temalı oyun olan Apex Legends geçtiğimiz haftalarda oyun piyasına giriş yapmıştı. İlk sekiz saat içerisinde 8 milyon indirilmeye ulaştı. 24 saat sürenin ardından 2.5 milyon oyuncu sayısına ulaş Apex Legends 72 saat içerisinde ise yeni bir rekor’a imza attı. Yapımcıların yaptığı açıklamada TitanFall evreninde geçen oyun 2-3 gün içerisinde 10 milyon kişi tarafından indirildiği açıklaması yapıldı.

Son zamanların popüler oyun türü olan BattleRoyal olduğu hepimiz biliyoruz. PUBG ile başlayan FORTNİTE ile devam edip hemen Arasından CS:GO Danger Zone ile devam etmişti. Ama bugüne çıkan BattleRoyal tarzı oyunlar Apex Legends kadar ses getirmedi.

Ayrıca Apex Legends Yaklaşık 10 yıl gibi bir süre boyunca geliştirilmeye’de devam edecek. Ayrıca APEX LEGENDS tamamen ücretsiz bir şekilde Origin’den indirebilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.