Teknolojiden Daha Fazlası

Steam Kış İndirimleri Başladı

0

Oyuncular için güzel bir haberimiz var. Steam’de kış indirimleri başladı. Peki hangi oyunlarda indirimler var ve indirim ne zaman bitecek. Bu yazımızda sizlere bunu anlatacağım.

Malum 2018’in sonlarına doğru geldik ve her sene olduğu gibi Steam’de kış indirimleri başladı. Kış indimleri 3 Ocak 2019’da sona erecek. Ayrıca bu senede Oyunlarda oylamalar yapılacak. Oy kullananlarada süpriz hediyeler olduğu biliniyor.

Binlerce oyunda %60-%70 hatta %80’e varam indirimleri görmek mümkün.
Assasin’s Creed Odyssey, GTA 5, The Crew 2 ve NBA 2K19 gibi öne çıkan oyunlarda %40-%50 indirimler var. Tabi bu indirimler dışında Sevilen Steam Oyunları oylaması’da geri döndü. Geçtiğimiz sene milyonlarca oyun sevenin oy kullandığı ödüllerde ilginç kategoriler ve ilginç oyunlar tavsiyesi bir çok kullanıcının hoşuna gitti.

Steam Ödülleri Nedir?

Konsept isminden anlaşıldığı üzere Steam, bu etkinliği ile farklı kategorilerde yapımlara ödül vereceğini açıkladı. Siz oyuncuların vereceği oy ile gerçekleşecek olan sistemde 8 ayrı kategori bulunuyor

Ayrıca, Steam Awards ile yapacağınız oylama, oyladığını yapımı oynama, oyladığınız yapımın incelemesini yazar ve her kategori için bir aday gösterirseniz, Steam Kış İndirim rozetini elde edeceksiniz.

Tüm bu indirimlerin haricinde ise Steam’in sürprizlerle dolu Rahat Kır Evi‘nde birbirinden güzel Steam itemleri de kazanabilirsiniz. İndirimlerin ilk gününde ön plana çıkan oyunları ise aşağıdan inceleyebilirsiniz.

Kış İndirimlerinde Dikkat Çeken Oyunlar ve Fiyatları

Far Cry 5 – 144 TL
PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS – 58,29 TL

Assassin’s Creed Odyssey – 154 TL
Assassin’s Creed Origins – 69 TL
Dead by Daylight – 16 TL
Dying Light – 24 TL
The Crew 2 – 69 TL
NBA 2K19 – 170 TL
GTA 5 – 84 TL
Rainbow Six Siege – 62 TL
Squad – 35 TL
Arma 3 – 34 TL
Far Cry 4  – 61 TL
Sniper Elite 3 – 10 TL
Civilization 6 – 65 TL
Spintres – 17 TL
Sniper Ghost Warrior 3 – 20 TL
FallOut 4 – 67 TL
Tom Clancy’s The Division – 38 TL
Tom Clancy’s Ghost Recon Wildlands – 61 TL

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.