Teknolojiden Daha Fazlası

CS:GO ARTIK ÜCRETSİZ!

0

Merhaba sevgili Tekno-Cloud Okuyucuları;

Bugün sizlere güzel bir haber ile karşınıza çıkıyorum.

Bu yazımızda CS:GO nun ücretsiz olduğunu ve Danger Zone modunun geldiği hakkında kısa bir bilgilendirme yazısı yazmak istedim.

CS:GO Valve ve Hidden Path Entertainment tarafından geliştirilen çevrim içi bir birinci şahıs nişancı türünde aksiyon oyunu. Steam’de önceden 25 lira gibi bir şekilde satılan oyun Artık ücretsiz oldu. Ücretsiz olmasıyla beraber Danger Zone Özelliği’de oyuna eklendi. Tabi Oyun ücretsiz oldu ama hala para ile satılmaya başlanan başka bir olay var. Bu olay ise eskiden satın alanlar için geçerli değil. Eğer oyunu yeni satın alıcaksanız ise 77.50 gibi bir ücreti gözden çıkarmanız gerekmektedir. Bu satılan özelliğin adı ise CS:GO Prime Status Upgrade almadan, Eskiden CS:GO satın alan arkadaşlarınız ile oynayamıyorsunuz. Valve Bu paket ile bir nevi hilecilerin önüne geçmeyi’de düşünmüş gibi görünüyor. 

Danger Zone Nedir?

CS:GO oyunularının kendi zekasını, yeteneklerini ve kaynaklarını bitirmek için kullandıkları bir taktik oyun türüdür. Ayrıca PUBG ve Fortnite gibi hayatta kalma Battle Royal oyun modu, Tabi Valve bu olayı biraz değiştirerek CS:GO’ya yeni bir özellik olarak ekledi. Bu oyun modunda şuan 18 kişilik ile oynanıyor. Tabiki Oyunda Solo ve Takım şeklinde oynamakta mümkün. Ayrıca Danger Zone modu 10 dakikalık bir maç süresine sahip.

CS:GO Prime Status Upgrade Nedir?

Seçkin Duruma sahip hesaplar diğer Seçkin Duruma sahip hesaplarla eşleştirilir ve bu hesaplar, Seçkin Duruma özel hatıra öğelerini, öğe düşürmelerini ve silah kasalarını almaya elverişlidir. CS:GO’yu daha önceden satın alan arkadaşlarımız yukarı’da belirttiğim gibi, oynayacabileceklerdir. Valve bu oyuncular için özel Seçkin Rozeti ekledi oyuna, Bu rozet’e sahip olmayan arkadaşlar ne yazık ki Prime Status Upgrade’e 77.50 gibi bir ücret vermeden sahip olamıyorlar.

Eğer oyunu daha önceden satın alan arkadaşlarımız var ise bu durumda bayağı şanslı bir konumda oluyor. 
Haberimiz hakkında eklemek istedikleriniz var ise yorum kısmından belirtebilirsiniz…

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.