Teknolojiden Daha Fazlası

Instagram Tasarımı Değişiyor

0

Merhaba sevgili Tekno-Cloud okuyucuları bugün sizlere Instagram’ın yeni arayüzünü, değişiklik listesi ve ne zaman geleceği hakkında bilgi vereceğim. İnşallah keyif alarak okursunuz.

Instagram baştan aşağıya profil sayfasını değiştiriyor. Tasarım değişikliği ile para ile satın alınan takipçi, beğeni botlarına’da yasaklar gelecek. Tabi daha önceden satın alan var ise o hesaplarında kapatılması riski var. Instagram’ın yeni tasarımı şuan deneme süresinde bu tasarım yaklaşık Aralık ayı içerisinde sosyal medya kullanıcıları ile buluşacak. Bu tasarımda Profil Resmi ve Biyografi kısmı daha ön plana getirilirken takipçi ve takip ettiğimiz kişilerin sayıları biraz daha arka plana atılarak. Daha kolay kullanım ve Temiz olması sağlanacak. Instagram birkaç hafta içerisinde, Bu güncellemeyi aşamalar halinde deneyerek ve farklı kombinasyonlarla özellikleri test edecek. Ünlü sosyal medya platformu bu güncellemeyi gelen bildirimlere göre uygun şekilde testlerini yapacak. 

Instagram’ın yeni getirecek olduğu tasarım aşağı yukarı bu şekilde olması bekleniyor. Siz bu gelecek olan tasarım güncellemesini nasıl buldunuz?

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.