Teknolojiden Daha Fazlası

Overwatch Bir Haftalığına Ücretsiz

0

Merhaba sevgili Tekno-Cloud okuyucuları;

Blizzard Entertainment’ın geliştirmiş oldugu Overwatch bir haftalığına ücretsiz oldu. Eğer sitemizde Overwatch’ı alıp almama arasında kalan arkadaşlarımız varsa oyunu gönül rahatlığı ile alabilir. Overwatch’ı daha önceden satın alan arkadaşlara’da güzel bir haberim var.

Blizzard’ın geliştirmiş olduğu Overwatch’ı 20 Kasımdan itibaren 6 gün boyunca Bilgisayar, Xbox One ve PlayStation 4 kullanıcıları oyuna ücretsiz sahip olabilir. İndirim 26 kasıma kadar devam edecektir. 

Blizzard, Oyunu tamamiyle ücretsiz bir şekilde sunacağını , tüm karakterler, modların ve ayrıca haritalarında ücretsiz olacağını belirtti. Bu deneme sürecinde bulunmak için ayrıca Xbox Live Gold veya PlayStation Plus üyeliğine sahip olmanız gerektiğini’de hatırlatmak isterim.

Bir çok oyun severlerin aklında bulunan sorusu ise, Oyunların deneme sürümü yayınlandığında “İlerlemeler kayıt olacak mı?” sorusu bulunmakta. Oyunu satın almak isteyen arkadaşlar var ise oyunda başarılar ve kupalar hariç oyundaki gelişmelerin hepsi kayıt edileceğini belirtti.

Evet Overwatch’ı daha önceden satın alan arkaşlarımız sizede bir haberimiz var sakın üzülmeyin.

Daha önceden Overwatch’ı satın alan arkadaşlarımız ise Twitch üzerinden Overwatch yayınlarını izleyerek ödüller kazanabilir. Ödülleri kazanmanız için ise 20 Kasım ve 26 Kasım tarihleri arasında en az Twitch üzerinden 2 saat Overwatch yayını izleyen arkadaşlarımız 3 adet ashe  temalı sprey’e sahip olabilirler. Daha önceden Overwatch’ı satın alan arkadaşlar yapmanız gerek tek şey ise Twitch ve Battle.net hesaplarınızın bağlı olduğundan emin olmanız gerekmektedir…

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.